Kartpostallı bayram kutlaması

Ramazan Bayramı için özel üretilen, sütlü ve bitter madlen çikolatalı “Ülker İstanbul Hatırası Çikolatası”, kutuda bulunan İstanbul konulu kartpostal ve ambalajında yer alan görselleri ile, uzaktaki tanıdıkların bayramını karpostalla kutladığımız günleri yeniden hatırlatacak.

İftar sofralarına 2 yeni çorba
Bizim Mutfak, her yıl olduğu gibi bu sene de onbir ayın sultanı Ramazan’da sofraları özel kılmaya devam ediyor. Bizim Mutfak’ın zengin malzemeli 2 yeni lezzeti “Ispanaklı Buğdaylı Yörük Çorbası” ve “Domatesli Buğday Çorbası” ile iftar ve sahur sofralarınız daha da renklenecek.

Meyve serinliği
Ülker, gerçek meyve aromalı malt içeceği Maltana ile, sağlıklı serinlemek isteyenlere yepyeni çözüm sunuyor. Vitamin-mineral içeren malt özü ile üretilen Maltana’nın, ananas, armut ve şeftali aromalı seçenekleri bulunuyor.

Cola Turka ile bereketli Ramazan
Cola Turka, “Ramazan hediyesi şansa bırakılmaz, cümle aleme verilir!” sloganıyla, iftar sofralarına özel bir kampanya hazırladı. 31 Ekim tarihine kadar devam edecek kampanya kapsamında, 2 adet kapak getiren herkese 25 litrelik Sunny Portakal veya Sunny Mandalina hediye edilecek.

Bayramın favorisi
Ramazan’ın gelişi ile birlikte, bayram telaşı da başlar… geleneksel lezzet damla sakızını bayram şekeriyle buluşturan “Ülker Gallery Damla Sakızı”, bu yıl bayramda misafirlerinizin ağzını tatlandıracak…