Bizim Mutfak Lokantası

Mutfak konusunda uzman olan ve geniş bir ürün yelpazesine sahip Bizim Mutfak, Türk damak tadına uygun birbirinden leziz yemekleri ile Eminönü’nde açılan ilk lokantasıyla Mayıs ayından itibaren hizmet vermeye başladı.

Bizim Mutfak Lokantası’nda Türk mutfağının geleneksel tatları, özgün bir sunum ve lezzetle her gün taze olarak hazırlanmaktadır. Günde 25 çeşit sıcak yemek, 4 çeşit zeytinyağlı, 4 çeşit salata ve 6 çeşit tatlı çıkan lokantada sabahları da poğaça ve kahvaltı servisi verilmektedir.

Uygun fiyatla kaliteli hizmet sunulan lokantada, ızgara köfteden saray kebabına, zeytinyağlı enginardan peynir tatlısına kadar pek çok geleneksel lezzeti bir arada bulabilirsiniz.

“Bizim Mutfak Lokantası” geleneksel esnaf lokantası kavramının güncel bir yorumudur. Mekan kurgusunda tarihsel öğelerle fonksiyonellik harmanlanmıştır. Sirkeci’deki tarihi Sümerbank binasında konumlanan lokantanın zemininde kullanılan karo çiniler, duvarlarındaki Selçuklu motifli seramikler ve Osmanlı tarzı aydınlatmalar ile mekan etrafındaki tarihi dokuya uygun bir şekilde kurgulanmıştır. Bunun yanında bölgenin yoğunluğundan uzaklaşabileceğiniz, ferahlık hissi içinde güzel geleneksel türk mutfağı yemekleri yiyebileceğiniz, sade ama nitelikli bir mekan yaratılmıştır.

Bizim Mutfak Lokantası, 173 kişilik oturma kapasitesiyle, pazar günleri hariç haftanın her günü 07.00 – 20.00 saatleri arasında hizmet vermektedir.