Dore ile lekelerden arınmış ciltler

Lumiskin 4D kompleks içeren White Prestige 4D serisi,  yenilikçi özelliği sayesinde uygulamadan sonra 48 saate kadar cildi aydınlatır, 1 hafta sonra gözle görülür fark yaratır.

Dore’nin Kasım ayı kataloğunda yer alan Lumiskin 4D kompleks içeren White Prestige 4D serisi, cilt renginin düzgünleşmesine ve fazla pigment üretimini azaltmaya destek olur. Anında etki ederek cildi derinlemesine nemlendirir.

Seride yer alan 5 ürün, uygulamadan sadece 1 hafta sonra gözle görülür biçimde daha aydınlık bir cilde kavuşmayı sağlar. Bir ay sonra ise rengi düzgünleşmiş ve ışıltılı bir cilt ve daha az görünür kusurlar elde edilir.

Lumiskin 4D kompleks içeren White Prestige 4D serisi, Dore’nin Kasım ayı kataloğunda aşağıdaki fiyatlarla satışa sunuldu:

  • Eveline 4D Cilt Rengini Düzgünleştiren Gündüz Kremi - 30TL
  • Eveline 4D Cilt Rengini Düzgünleştiren Gece Kremi - 30 TL
  • Eveline 4D Cilt Rengini Düzgünleştiren Göz Kremi - 30 TL
  • Eveline 4D Cilt Rengini Düzgünleştiren Yüz Peelingi - 25 TL (Krem alana bu ürün 3 TL)
  • Eveline 4D Cilt Rengini Düzgünleştiren Yüz Yıkama Jeli - 25 TL (Krem alana bu ürün 3 TL)

  • Dore Hakkında  
    Ülker markasını da bünyesinde barındıran Yıldız Holding'in şirketlerinden Dore, kozmetik, temizlik, ev ve mutfak ürünleri, aksesuar gibi pek çok farklı ürünü, her ay yenilenen kataloğunda biraraya getiriyor. Ürünler, Dore garantisiyle temsilciler aracılığıyla ulaştırılıyor.

    Daha fazla bilgi için: www.doreonline.com.tr