Gençlerin Fenomeni Hoptek Dansı Şimdi de Café Crown Reklamında…

Café Crown yeni reklam kampanyasında Türkiye’yi kasıp kavuran coşkulu Karadeniz dansı Hoptek’e yer verdi. Reklam filminde Karadeniz Teknik Üniversitesi Karadeniz Uşakları ekibi rol alıyor  

Hoptek Dansı Şimdi de Café Crown Reklamında…Hoptek Dansı Şimdi de Café Crown Reklamında…

Gazetelerden en ünlü televizyon show programlarına kadar her mecrada ülke gündemine oturan Hoptek dansı şimdi Café Crown reklamlarına taşındı. Gençlerin eğlence anlayışlarını iyi analiz eden ve trendlerin takipçisi olan Café Crown, yeni reklam kampanyasında bu dansa yer verdi.

Café Crown 3ü1 Arada ürünlerinin yeni reklam kampanyasında Karadeniz Teknik Üniversitesi Karadeniz Uşakları Ekibi oynuyor. Reklamda bir üniversite festivalinde sahne alan Hoptek ekibinin 64 dakikalık gösterileri seyirciler tarafından ilgiyle izleniyor. Seyircinin sahneden göndermediği genç dansçılar, ancak sunucunun Café Crown Fındık teklifi üzerine gösterilerini bitiriyorlar.

Alamet-i Farika Reklam Ajansı’nın hazırladığı filmi, Umur Turagay çekti. Reklamda, 12 kız ve 12 erkek olmak üzere 24 kişiden oluşan Karadeniz Uşakları ekibi rol aldı. Şehir ve üniversitenin bağdaşması amacıyla kurulan ekibin % 60'ı değişik fakültelerde okuyan öğrencilerden, % 40'ı ise üniversiteye hazırlanan lise mezunlarından oluşuyor.

Hoptek fenomeni Café Crown’la İnternette 
Café Crown, 7’den 70’e herkesin Hoptek dansı yapabilmesi için de sanal alemde bir site açtı: www.hoptekle.com... Hopteklemek için tek yapmanız gereken, siteye girip resminizi yüklemek... Bu hareketli ve coşkulu Karadeniz dansını ne kadar başarıyla yaptığınızı görüp çok eğleneceksiniz. Ayrıca dilerseniz arkadaşlarınıza gönderip onları da şaşırtabilirsiniz.