Luna Migros Çekiliş Kampanyası

KAMPANYA KATILIM KOŞULLARI

18 yaşından küçükler kampanyaya katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar bile ikramiyeleri verilmez. İkramiye tesliminde alışverişe ait kasa fişi/fatura ibrazı zorunludur.

Bu kampanya, Pasifik Tüketim Ürünleri Satış Ve Tic. A.Ş. adına, Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü’nün 02.05.2013 tarihli ve 40453693-255.01.02/1852-4525 sayılı izni ile DenizAjans tarafından yürütülmektedir. 

Kampanya kapsamında, 09.05.2013 (Saat 10:00)–05.06.2013 (Saat 22:00) kampanya tarihleri arasında, Türkiye genelindeki tüm Migros, 5M Migros, Sanal Market ve Mjet  mağazalarından Luna marka tüm  ürün çeşitlerinden satın alan (Luna Kase Margarin 500gr, Luna Z.Yağlı Kase Margarin 500gr ve Luna Kase Margarin 2x250gr (ikincisi %50 indirimli olan 2 adet 250gr indirimli ürün paketi) ürünleri için 2 çekiliş hakkı, Luna Kase Margarin 250gr, Luna Z.Yağlı Kase Margarin 250gr ve Luna Kase Margarin 250gr Kelloggs hediyeli ürünleri için  1 çekiliş hakkı) Money Club Kart, Money Visa veya Money Club Kart özellikli (Migros Club Kart, Money Club Pro Kart, Koç Ailem, Money Club & More, Servis Kart, Money Club Logolu Shell Club Smart Card) kart sahibi tüketiciler çekilişe katılma hakkı kazanacaktır. 

Kampanya sonunda yapılacak çekilişle, 2 kişiye Çift kişilik Venedik Seyahati, 20 kişiye Romance Bone China 24 Parça Yemek Takımı, 20 kişiye Ecotouch Berlin Kırmızı Tava Tencere Seti (5 parça) ikramiyesi verilecektir. 

Çift Kişilik Venedik Seyahati; İtalya’da, Venedik’te 4 yıldızlı otelde 13.10.2013 – 16.10.2013 tarihleri arasında, 3 gece süre ile çift kişilik olarak geçerlidir. Seyahat; ilgili ülkeye 2 kişilik gidiş-dönüş ekonomi sınıfı uçak bileti, 4 yıldızlı otelde 2 gece oda kahvaltı konaklama, hava alanı-otel-havaalanı transfer, yurt dışı  seyahat sağlık sigortası ve yarım günlük panoramik şehir turu ve türkçe rehberlik hizmetlerinden  oluşmaktadır. Seyahat, İstanbul'da başlayıp bitecektir, İstanbul’a kadar ulaşım talihlilere aittir. Seyahate dahil olmayan hizmetler, yurtdışı çıkış harcı,  şahsi harcamalar, vize alma, pasaport işlemleri, masrafları talihliye aittir ve talihlinin sorumluluğundadır. Seyahat ikramiyeleri, talihliler dışında başka bir kişi tarafından kullanılamaz, devredilemez, nakde çevrilemez. 

Ecotouch Berlin Kırmızı Tava Tencere Seti (5 parça); 1 adet 24 cm kısa tencere, 24 cm tava, 28 cm tava, 20 cm sahan ve 24 cm cam kapak'tan oluşmakatadır.

Çekiliş 27.06.2013 tarihinde saat 12:45’de DenizAjans Danışmanlık ve Promosyon Hizmetleri Ltd. Şti. Ali Nihat Tarlan Cad. No:54 D:14 Toplantı Salonu Bostancı / İstanbul adresinde noter huzurunda ve halka açık olarak gerçekleştirilecektir. Kazanan talihliler 04.07.2013 tarihinde Star Gazetesi’nde duyurulacaktır. Asil ve yedek talihlilere taahhütlü posta yoluyla bildirim yapılacaktır. Postada yaşanan gecikmelerden ve aksaklıklardan Pasifik Tüketim Ürünleri Satış Ve Tic. A.Ş., Migros Ticaret A.Ş. ve DenizAjans sorumlu değildir. 
İkramiyeyi teslim alabilmek için asil talihlilerin son başvuru tarihi 19.07.2013 ve yedek talihlilerin son başvuru tarihi 03.08.2013 tarihine kadardır. Seyahat dışındaki ikramiyelerin son teslim tarihi 02.09.2013’tür. Asil ve yedek son başvuru tarihine kadar gerekli belgeler ile başvurmayan asil ve yedek talihliler ikramiyelerini teslim alamazlar. 

Kampanyaya, Money Club Kart, Money Visa veya Money Club Kart özellikli (Migros Club Kart, Money Club Pro Kart, Koç Ailem, Money Club & More, Servis Kart, Money Club Logolu Shell Club Smart Card) kart sahipleri katılacaktır.  

Kampanyaya katılımlarda, Migros Ticaret A.Ş. Money Club Kart, Money Visa veya Money Club Kart özellikli kart kayıt bilgileri esas alınacaktır. Kart üyelik bilgilerinin güncellenmesi, doğruluğu, yeterliliği ve ispatı katılımcıların sorumluluğundadır. 18 yaşından küçüklere, üyelik bilgileri eksik olan veya kayıtlı olmayan Money Club Kart, Money Visa veya Money Club Kart özellikli (Migros Club Kart, Money Club Pro Kart, Koç Ailem, Money Club & More, Servis Kart, Money Club Logolu Shell Club Smart Card) kart sahiplerine çekiliş hakkı verilmeyecektir. 

Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz. İkramiye tesliminde alışverişe ait kasa fişi/fatura ibrazı zorunludur. Migros Ticaret A.Ş., Pasifik Tüketim Ürünleri Satış ve Tic. A.Ş., DenizAjans çalışanları ve 18 yaşından küçükler kampanyaya katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar bile ikramiyeleri verilmez. 

Kazanılan hak devredilemez, ikramiye paraya dönüştürülemez. ÖTV ve KDV hariç diğer vergi, yasal yükümlülük ve harcamalar talihliye aittir. 

İkramiye görselleri temsilidir, herhangi bir seçim yapılamaz. İkramiyeler, yasal metinlerde belirtilen özellikte ve şartlarda sunulacaktır. 

Piyangoya itirazlar için ikramiye son teslim tarihinden itibaren 15 gün içinde Milli Piyango İdaresi’ne başvurulmalıdır. 

Kampanyaya katılan herkes, kampanya şartlarını peşinen kabul etmiş sayılır.