Special K internet sitesi ile kadınlar formda kalmanın yollarını keşfediyor

Eski kotlarının, elbiselerinin içine girememekten şikayet eden, zayıflamak isteyen kadınların artık yeni bir yardımcısı var: www.specialk.com.tr.

Sadece %1,5 yağ oranıyla hayatı formda yaşamak isteyen bayanlara hem hafif hem de lezzetli bir seçenek sunan Special K şimdi internet sitesiyle de kadınların formda kalmasına destek oluyor.

Special K’nın internet sitesi kullanıcılarına Beden Kitle İndeksi ve ideal formları için ulaşmaları gereken kiloyu hesaplama imkanı sağlarken, beslenme önerisi, yaşam tarzı önerisi, fitness tavsiyesi sunuyor.

Special K internet sitesi ile kişisel plan
İnternet sitesinde yer alan Special K’m bölümünde kullanıcılar, yaşam şekilleri ve beslenme alışkanlıklarıyla ilgili sorulara cevap vererek profil oluşturabiliyor.  Profil oluşturulmasının ardından sistem her üyeye özel ve ihtiyacını karşılayacak tavsiyelerde bulunuyor. Beden Kitle İndekslerine göre kadınlara “2 hafta 2 öğün 2 kase planı”nı veya “uzun vadeli sağlıklı beslenme planı”nı öneriyor. Önerilen planlarda her kullanıcıya damak zevkine ve yaşam şekline uygun tarifler sunuluyor. Düzenli olarak güncellenen site,  internet üzerinden beslenme uzmanı görevi yapıyor. 

Sitede yer alan forum bölümünde, kullanıcılar düşüncelerini ve deneyimlerini paylaşarak diğer kullanıcılar ile interaktif iletişime geçebiliyor.

Formda kalmanın en keyifli yolu Ülker Kellogg’s  Special K
Yüksek protein ve tam buğday içeriği sayesinde uzun süre tok hissetmeye yardımcı olan Special K  tam ve dengeli bir beslenme sağlayabilmek için 8 vitamin ve demirle desteklenmiştir.  Special K sadece %1,5 yağ oranıyla hayatı formda yaşamak isteyen herkese hem hafif, hem de lezzetli bir seçenek sunmaktadır.