Çokokrem’den Çocuklara Sürpriz Dolu Atölye…

“En tatlı sabahlar Çokokrem’le başlar” diyen Türkiye’nin lider krem çikolata markası, şimdi Şubat’ın son iki hafta sonunda eğlenceli bir atölye düzenliyor. Çocuklar atölyede kendi Çokokremli ekmeklerini kendi elleriyle hazırlayıp ağız tadıyla yiyecek

Türkiye’nin en sevilen krem çikolatası Ülker Çokokrem, 18-19 Şubat ve 25-26 Şubat 2012 haftasonlarında İstanbul’da Ümraniye Meydan ve Bayrampaşa Forum Real mağazalarında çocuklara özel bir atölye düzenliyor.

Çokokrem Atölyesi’nde çocuklar önce dilimlenmiş ekmeklere kalıplar ile istedikleri şekli verip Çokokrem sürüyorlar. Ardından fındık ve fıstık parçaları, renkli şeker gibi farklı lezzetler ile ekmeklerini süsleyen çocuklar, elleriyle yaptıkları Çokokremli ekmeği ağız tadıyla yiyor.

Atölye içinde çocukların anneleriyle anı fotoğrafı çektirmeleri için özel bir alan da hazırlandı. Üstelik atölyeye katılmak tamamen ücretsiz!

Eşsiz Ülker çikolatası, özenle seçilmiş fındıklar ve sütün mükemmel bileşimini sunan Çokokrem’in 1000 gramlık ambalajından satın alanlara Ay Prensesi filminin DVD’si de hediye edilecek.

Eğlence dolu Çokokrem atölyesini sakın kaçırmayın!