Ülker İçim, Hünerli Elleri yarışmaya davet ediyor

Ülker İçim, "İçim’den Yemek Geldi- Hünerli Eller Yarışıyor" yemek yarışması ile en özel Ülker İçim peynirli yemek tarifini arıyor

“İçim’den Yemek Geldi- Hünerli Eller Yarışıyor” yemek yarışması ile Türkiye’nin dört bir yanından hünerli ellerden çıkan Ülker İçim peynirli yemek tarifleri yarışıyor. Yarışmaya katılmak isteyenler Ülker İçim Facebook sayfasından ya da 15 farklı ile gidecek Ülker İçim TIR’ına en iyi yaptıkları Ülker İçim peynirli tariflerini getirebilecekler.

Ülker İçim TIR’ı 5 Nisan-15 Mayıs tarihleri arasında İstanbul, İzmit, Yalova, Bursa, Balıkesir, Bandırma, Manisa, İzmir, Aydın, Denizli, Antalya, Mersin, Adana, Konya, Ankara ve Adapazarı illerini dolaşacak. Aktivite alanında tüketicilerimiz Özgür Şef ile birlikte yemek yapacak ve aktivite alanında düzenlenecek oyunlar ile eğlenceli dakikalar geçirecek.

Paylaşılan tarifler Özgür şef tarafından değerlendirilecek ve aralarından seçilen 10 tarif finale kalacak. 10 finalist, 1 Haziran final gününde Mutfak Sanatları Akademisi’nde Özgür Şef’in de aralarında olduğu jüri üyelerine hünerlerini gösterecekler. Final sonunda birinciye 5.000, ikinciye 2.500, üçüncüye 1.000 TL ödül verilirken diğer katılımcıları da sürpriz hediyeler bekliyor olacak.