Ülker Smartt Çikolata'dan Maksi Armağan!

1 Nisan - 30 Eylül 2013 tarihleri arasında, Playland’lere Ülker Smartt Çikolata 12 gr. paketlerinle git, 1 oyun jetonu satın aldığında 1 oyun jetonu da hediye kazan.

Daha çok paket, daha çok ekstra oyun!

Kampanyaya dahil Playland’ler:

İl AVM
Adana Optimum
Antalya/Alanya Alanyum
Ankara Forum Ankara, Armada, Optimum
Hatay/Antakya Prime Mall
Hatay/İskenderun Prime Mall
Aydın Forum Aydın
Balıkesir Yaylada
Bolu Highway
Bursa Anatolium
Çorlu Orion
Denizli Forum Çamlık
Eskişehir Espark
İstanbul

Optimum Göztepe, Maltepe, Kozzy, Marmara Forum, Palladium, Pendorya, Starcity, 212 Power Outlet, Marmarapark, Novada, Deposite, Torium

İzmir Optimum
Kocaeli/İzmit Kipa Derince
Kayseri Forum Kayseri
Kırıkkale Makro
Mersin Forum Mersin, Kipa Mersin, Carrefour, Mersin/Tarsus; Tarsu
Sakarya/Adapazarı Adacenter, Serdivan
Samsun Lovelet
Siirt Grosmall
Tekirdağ Tekira


Kampanya Katılım Koşulları

• Bu kampanya, 1 Nisan - 30 Eylül 2013 tarihleri arasında Adana; Optimum, Sakarya/Adapazarı; Adacenter, Serdivan, Antalya/Alanya; Alanyum, Ankara; Forum Ankara, Armada, Optimum, Hatay/Antakya; Prıme Mall, Hatay/İskenderun; Prıme Mall, Aydın; Forum Aydın, Balıkesir; Yaylada, Bolu; Hıghway, Bursa ; Anatolıum, Çorlu; Orıon, Denizli; Forum Çamlık, Eskişehir; Espark, İstanbul; Optimum Göztepe, Maltepe, Kozzy, ; Marmara Forum, Palladıum, Pendorya, Starcıty, 212 Power Outlet, Marmarapark, Novada, Deposite, İzmir; Optimum, Kocaeli/İzmit; Kipa Derince, Kayseri; Forum Kayseri, Kırıkkale; Makro, Mersin; Forum Mersin, Kipa Mersin, Carrefour, Mersin/Tarsus; Tarsu, Samsun; Lovelet, Siirt; Grosmall, Tekirdağ; Tekira Playland’lerde, Ülker Smartt Çikolata 12 gr. ürünleri için geçerlidir.

• Kampanya süresince, herkese, Playland’e getirilen her bir Ülker Smartt Çikolata 12 gr. paketi karşılığında, Playland’de satın alınan her 1 oyun hakkı (jeton) için ekstra 1 oyun hakkı (jeton) hediyesi verilecektir.

• Hediye oyun hakkı, Playland’de ve Playland’de ki tüm oyunlarda kullanılabilen 1 jeton şeklinde anında sunulacaktır. Kampanya bitiş tarihinden sonra getirilen paketlere hediye jeton verilmez. Playland’de satın alınan jeton kadar Ülker Smartt Çikolata 12 gr. paketi ile hediye jeton alınabilir, jeton satınalması yapılmaksızın sadece paket sunumuna hediye jeton verilmez. Satın alınan her 1 jetona karşılık ekstra 1 hediye jeton almak için 1 adet Ülker Smartt Çikolata 12 gr. paketi sunulmalıdır.

• Jeton satın alımında ve paket sunumunda sınır yoktur. Yırtılmış ya da eksik paketler kampanyaya dahil değildir.

• Kampanyaya, AVM içindeki Playbowling, Cinema, Playgarden, Tren alanları dahil değildir. Kampanyaya sadece belirtilen Playland’ler dahildir.

• Kazanılan hediye devredilemez, değiştirilemez ve/veya hediyenin nakit karşılığı talep edilemez.

• Ülker Çikolata San. A.Ş. kampanya süresince katılım ve kampanya şartlarını; katılım şeklini, süresini ve kampanyaya dahil yerleri değiştirme, kampanyayı durdurma, sona erdirme hakkını saklı tutar.

• Bu kampanya, 4.10.2006 tarih ve 26309 sayılı Resmî Gazete’de yayınlanan Karşılığı Nakit Olmayan Piyangolar Ve Çekilişler Hakkında Yönetmelik’in 2/c maddesine göre Milli Piyango İdaresi izin kapsamı dışında yürütülmektedir.

Kampanyaya katılan herkes kampanya şartlarını okuyup anlayarak peşinen kabul etmiş sayılır.