HABERLER

 • Ülker, Kurban Bayramı’nda 53 farklı ürünle evlere misafir olacak

  Bayram ziyaretlerinin en mutlu anlarını 53 farklı ürün çeşidiyle tatlandırmaya hazırlanan Ülker, yaklaşan Kurban Bayramı için 6 bin 700 kişiye ek istihdam sağlıyor.

  DEVAMINI OKU
 • Ülker Yupo’dan yepyeni reklam kampanyası

  Ülker’in şekerleme markası Yupo, eğlenceyi merkezine alan yeni relansman kampanyasını izleyicilerle buluşturdu.

  DEVAMINI OKU
 • bizz@kampüs’te 4320 öğrenci Ülker Çokonat için yarıştı

  Üniversitelerin 3., 4. sınıf ve yüksek lisans öğrencilerinin Ülker’in en sevilen markaları için geliştirdiği yenilikçi pazarlama fikirlerinin yarıştığı ‘bizz@kampüs’te “Astronuts” takımı “Ülker Çokonat” için hazırladığı projeyle birinciliğe layık görüldü. Bu yıl yarışmaya 169 farklı üniversiteden 1897 takım, 4320 öğrenci başvurdu.

  DEVAMINI OKU
 • Ülker, 2022’nin ilk çeyrek finansallarını açıkladı

  Ülker Bisküvi, 2022 yılının ilk çeyreğinde cirosunu 5,9 milyar TL’ye ulaştırdı. Türkiye operasyonlarının ciro içindeki payı yüzde 60, ihracat ve yurt dışı operasyonlarının ciro içindeki payı yüzde 40 oldu.

  DEVAMINI OKU
 • Ülker’in yeni atıştırmalık markası “Kanky” raflarda

  Türkiye’nin lider gıda şirketi Ülker’in çocuklara özel çıkardığı yeni atıştırmalık markası “Kanky” altı ürünüyle raflarda yerini aldı. Bağımsız araştırma şirketleri tarafından yapılan tüketici testlerine göre “çocukların beğendiği, annelerin onayladığı” Kanky’de bol sütlü, kalsiyum ve D Vitamini içeren gofret, bisküvi ve çikolata seçenekleri bulunuyor.

  DEVAMINI OKU
 • Ülker, Ramazan Bayramı’nı 50 çeşit ürünle karşılıyor

  Ramazan Bayramı’nı hediyelik ve ikramlık 50 çeşit ürünle karşılayan toplam atıştırmalık pazarının lideri Ülker, bu sene de 6 bin 700 kişiye istihdam sağlıyor

  DEVAMINI OKU
 • Efsane geri döndü “Ülker Dankek Magma”

  Piyasada olduğu dönemde herkesin favori lezzetlerinden biri olmayı başaran Ülker Dankek Magma, tüketicilerinin talebi üzerine yeniden raflara döndü. Dankek Magma, hafızalara kazınan efsane reklam filmine atıfla yeni bir reklam kampanyası yayınladı.

  DEVAMINI OKU
 • Yıldız Holding, Ülker Bisküvi’yle Türkiye’yi üretim ve ihracat üssü haline getirdi

  Yıldız Holding, Ülker Bisküvi’yle Ülker markalı ürünlerin yanı sıra Godiva, McVitie’s, Flipz gibi global atıştırmalık markalarını Türkiye’de üretip dünyanın dört bir yanında tüketicilerle buluşturuyor. 2021 yılında atıştırmalık alanında Ülker Bisküvi çatısı altında ihracat rakamı 291 milyon dolara ulaştı.

  DEVAMINI OKU