HABERLER

 • Ülker, bayramlık ürünleriyle raflarda yerini aldı

  Ülker, Kurban Bayramı’nı şekerleme ve çikolatada 49 ürünle karşılıyor.

  DEVAMINI OKU
 • bizz@kampüs’te 1556 takım Ülker Hanımeller için yarıştı

  Üniversitelerin 3., 4. sınıf ve yüksek lisans öğrencilerinin Ülker’in en sevilen markaları için geliştirdiği yenilikçi pazarlama fikirlerinin yarıştığı ‘bizz@kampüs’te “Cookie Monsters” takımının “Ülker Hanımeller” için hazırladığı proje birinci oldu.

  DEVAMINI OKU
 • Ülker, Milli Futbol Takımları’nın Sponsoru oldu

  Bugüne kadar futbol ve basketbol başta olmak üzere; farklı spor branşlarına destek veren Ülker, Türkiye Futbol Federasyonu’yla imzaladığı anlaşmayla, 5 yıl süreyle Erkek Milli Takımların resmi, Kadın Milli Takımlar ve eMilli Takımlarının da ana sponsorluğunu üstlendi.

  DEVAMINI OKU
 • Ülker’den yerli bisküvilik buğday için yeni proje

  Türkiye’nin lider gıda şirketi Ülker, ilk hasadı 2020 Temmuz ayında gerçekleştirilen “Aliağa Bisküvilik Buğdayı” projesinden sonra yeni bisküvilik buğday türleri elde etmek için bir kez daha kolları sıvadı. Bahri Dağdaş Uluslararası Tarımsal Araştırma Enstitüsü’yle birlikte hazırlanan 5+5 yıllık “Bisküvilik Buğday Geliştirme Programı”nı hayata geçirecek olan Ülker, bu sayede yeni bisküvilik buğday çeşitlerinin ülke tarımına kazandırılmasını hedefliyor.

  DEVAMINI OKU
 • Ülker’in 2021 ilk çeyrek cirosu 2,7 milyar TL oldu

  Ülker Bisküvi, 2021 yılının ilk çeyreğinde satışlarını, 2020 yılının aynı dönemine göre yüzde 13 artırarak 2,7 milyar TL’ye ulaştırdı. İhracat ve yurt dışı operasyonları ise yüzde 19 büyüdü.

  DEVAMINI OKU
 • Ülker’den e-ihracat atağı

  Dünyanın dört bir yanındaki 100’ün üzerinde ülkeye ihracat yapan, Türkiye’nin lider gıda şirketi Ülker, E-Star uzmanlığıyla e-ihracatta önemli bir adım attı. Ülker’in sevilen ürünleri, Amazon Avrupa platformunda açılan ‘Ülker Shop’ mağazasıyla, Fransa, İtalya ve Hollanda’daki tüketicilere ulaştırılıyor.

  DEVAMINI OKU
 • Ülker’den çocuklara 23 Nisan’a özel fidan hediyesi

  Ülker, Instagram kullanıcılarının “Doğa Bize Emanet” artırılmış gerçeklik filtresiyle dikip büyüteceği “10 bin sanal fidan”ı, gerçeğe dönüştürecek ve 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı vesilesiyle kampanyaya katılanlarla birlikte çocuklara hediye edecek. Fidanlar, Karaman’da Ülker Güzel Ülkem Hatıra Ormanı’na dikilecek.

  DEVAMINI OKU
 • Ülker’in insan kaynakları uygulamalarına 7 ödül

  Türkiye’nin lider gıda şirketi Ülker, ‘’MENA Stevie Awards” ta 7 ödül kazandı.

  DEVAMINI OKU