HABERLER

Çocuklar… Ülker 23 Nisan Çikolata Şenliği Sizi Bekliyor

Hava muhalefetinden ötürü 22 ve 23 Nisan tarihlerindeki programımız iptal olmuştur. Hava durumunun uygunluğuna bağlı olarak şenlik 24 Nisan Cuma günü saat 12:00’de başlayıp 26 nisan Pazar günü saat 19:00’a kadar devam edecektir. Lütfen güncellemeler için bu sayfayı yeniden ziyaret ediniz. Ülker Çikolata, bu yıl çocukların bayramını 23 Nisan Çikolata Şenliği ile kutluyor. İstanbul Bostancı’da 12:00 – 19:00 arasında düzenlenen şenlikte çocuklar eğlence ve çikolata dolu saatler geçirecek.

Çocuklar... Ülker 23 Nisan Çikolata Şenliği sizi bekliyor

Ülker, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı bu yıl bir şenlik ile kutluyor: Ülker 23 Nisan Çikolata Şenliği… İstanbul Bostancı’da İspark Sahil Otoparkı’nda 22-26 Nisan 2009 tarihleri arasında düzenlenecek olan şenlikte çocuklar, eğlence ve çikolata dolu saatler yaşayacak. Şişme oyuncakların, birbirinden eğlenceli aktivitelerin ve Çikolata Atölyesi’nin bulunduğu Ülker 23 Nisan Çikolata Şenliği, Bostancı Sahili’nde çocukları bekliyor.

Toplam 3 bin metrekarelik alanda düzenlenecek olan Ülker 23 Nisan Çikolata Şenliği, 22 Nisan 2009 Çarşamba gününden itibaren minik konuklarını ağırlamaya başlayacak. Şenlik alanında çocukların çok sevdiği dev kaydırak, tırmanma duvarı, futbol kale, basket potası ve top havuzu gibi şişme oyuncaklar bulunuyor. Bu eğlenceli oyunların yanı sıra çocuklar, yüzlerini boyatma ve karikatüriste karikatürlerini çizdirme şansına da sahip olacak. Şenlikte, çocukların her zaman ilgiyle izlediği illüzyon ve jonglör gösterileri düzenlenecek. Tahtabacak, ve tabii ki palyaço, beş gün boyunca çocukların yüzlerini güldürecek.

Şenlik süresince led ekranda çeşitli interaktif oyunlar oynatılacak. Kurulacak sahnede ise DJ eşliğinde dans yarışması ve dev Jenga yarışması düzenlenecek.

Çikolata Atölyesi’nde “Ben de çikolata yaptım” deyin
Şenliğin en lezzetli bölümü ise Çikolata Atölyesi olacak. Ülker Çikolata uzmanlarının yardımıyla değişik kalıplarda kendi çikolatalarını yapacak olan çocuklar, bu çikolata ile şenlik alanından ayrılacak. Atölyede kendi çikolatalarını yapan çocuklara şef kepi ve “Ben de çikolata yaptım” logolu şef önlüğü hediye edilecek. Ayrıca Çikolata Şelalesi‘nden Ülker Çikolata ikram edilecek.

Şenlik alanına girmek için, girişteki satış noktalarından 10 liralık çikolata dolu paketlerden satın almak yeterli olacak. Bu paketlerden satın alanlara, şişme oyuncaklarda ve çikolata atölyesinde kullanmaları amacıyla 20 adet bilet verilecek. Diğer aktiviteler ise alana giriş yapan tüm çocuklara ücretsiz olacak. Çikolata satışından elde edilen gelirin bir kısmı ile Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı (TEGV)’na bağışta bulunulacak.

  • Ülker, ‘memleketini kalbinde taşıyanları’ Euro 2024 coşkusunda buluşturuyor

   Futbolseverlerin sabırsızlıkla beklediği Avrupa Futbol Şampiyonası’na geri sayım sürerken, A Milli Futbol Takımımızın resmi sponsoru Ülker, duygu dolu bir reklam filmine imza attı. Reklam filminde “Memleketin yeri, kalbimizin içi" sloganı ile Ülker, Türkiye aşkını her nerede olursa olsun kalbinde taşıyanlara sesleniyor. ...

   DEVAMINI OKU
  • bizz@kampüs’te 1002 takım Ülker Çizi için yarıştı

   Ülker Çizi için pazarlama odaklı yenilikçi fikirlerin yarıştığı bizz@kampüs’te Red Idear takımı birinciliği kazandı. 97 üniversiteden 1002 takım ve 2500’ten fazla öğrencinin başvurduğu yarışmada ilk 3’e giren takımlar toplam 165 bin TL ödül ve uzun süreli staj hakkı kazandı. ...

   DEVAMINI OKU
  • Ülker 2023 finansal sonuçlarını açıkladı

   Türkiye’nin lider gıda şirketi Ülker Bisküvi, 2023 yılını 56 milyar TL ciroyla kapattı. Şirket 2024 yılında da faaliyet gösterdiği pazarlardaki liderliğini ve güçlü büyümesini devam ettirmeyi hedefliyor....

   DEVAMINI OKU
  • “Ülker Apartmanı” sakinleri tüm Türkiye’ye kapılarını açıyor

   “Ülker Apartmanı” sakinlerinin birbirinden keyifli anlarının ekrana yansıyacağı yeni reklam filmi serisinin tanıtım filmi izleyicilerle buluştu. ...

   DEVAMINI OKU