HABERLER

Çocuklar… Ülker 23 Nisan Çikolata Şenliği Sizi Bekliyor

Hava muhalefetinden ötürü 22 ve 23 Nisan tarihlerindeki programımız iptal olmuştur. Hava durumunun uygunluğuna bağlı olarak şenlik 24 Nisan Cuma günü saat 12:00’de başlayıp 26 nisan Pazar günü saat 19:00’a kadar devam edecektir. Lütfen güncellemeler için bu sayfayı yeniden ziyaret ediniz. Ülker Çikolata, bu yıl çocukların bayramını 23 Nisan Çikolata Şenliği ile kutluyor. İstanbul Bostancı’da 12:00 – 19:00 arasında düzenlenen şenlikte çocuklar eğlence ve çikolata dolu saatler geçirecek.

Çocuklar... Ülker 23 Nisan Çikolata Şenliği sizi bekliyor

Ülker, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı bu yıl bir şenlik ile kutluyor: Ülker 23 Nisan Çikolata Şenliği… İstanbul Bostancı’da İspark Sahil Otoparkı’nda 22-26 Nisan 2009 tarihleri arasında düzenlenecek olan şenlikte çocuklar, eğlence ve çikolata dolu saatler yaşayacak. Şişme oyuncakların, birbirinden eğlenceli aktivitelerin ve Çikolata Atölyesi’nin bulunduğu Ülker 23 Nisan Çikolata Şenliği, Bostancı Sahili’nde çocukları bekliyor.

Toplam 3 bin metrekarelik alanda düzenlenecek olan Ülker 23 Nisan Çikolata Şenliği, 22 Nisan 2009 Çarşamba gününden itibaren minik konuklarını ağırlamaya başlayacak. Şenlik alanında çocukların çok sevdiği dev kaydırak, tırmanma duvarı, futbol kale, basket potası ve top havuzu gibi şişme oyuncaklar bulunuyor. Bu eğlenceli oyunların yanı sıra çocuklar, yüzlerini boyatma ve karikatüriste karikatürlerini çizdirme şansına da sahip olacak. Şenlikte, çocukların her zaman ilgiyle izlediği illüzyon ve jonglör gösterileri düzenlenecek. Tahtabacak, ve tabii ki palyaço, beş gün boyunca çocukların yüzlerini güldürecek.

Şenlik süresince led ekranda çeşitli interaktif oyunlar oynatılacak. Kurulacak sahnede ise DJ eşliğinde dans yarışması ve dev Jenga yarışması düzenlenecek.

Çikolata Atölyesi’nde “Ben de çikolata yaptım” deyin
Şenliğin en lezzetli bölümü ise Çikolata Atölyesi olacak. Ülker Çikolata uzmanlarının yardımıyla değişik kalıplarda kendi çikolatalarını yapacak olan çocuklar, bu çikolata ile şenlik alanından ayrılacak. Atölyede kendi çikolatalarını yapan çocuklara şef kepi ve “Ben de çikolata yaptım” logolu şef önlüğü hediye edilecek. Ayrıca Çikolata Şelalesi‘nden Ülker Çikolata ikram edilecek.

Şenlik alanına girmek için, girişteki satış noktalarından 10 liralık çikolata dolu paketlerden satın almak yeterli olacak. Bu paketlerden satın alanlara, şişme oyuncaklarda ve çikolata atölyesinde kullanmaları amacıyla 20 adet bilet verilecek. Diğer aktiviteler ise alana giriş yapan tüm çocuklara ücretsiz olacak. Çikolata satışından elde edilen gelirin bir kısmı ile Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı (TEGV)’na bağışta bulunulacak.

  • Ülker, dokuz aylık bilançosunu açıkladı

   Türkiye’nin lider gıda şirketi Ülker, 2023 yılının dokuz aylık döneminde hem Türkiye hem de ihracat ve yurt dışı operasyonlarıyla büyümeye devam etti. Şirket cirosunu 32 milyar TL’ye ulaştırdı. ...

   DEVAMINI OKU
  • Ülker ve TFF geleceğin yıldız futbolcu kızlarını arıyor

   Sporu ve sporcuyu destekleyen lider gıda şirketi Ülker, Türkiye Futbol Federasyonu’yla beraber TFF Ülker Geleceğin Yıldız Kızları projesini hayata geçiriyor. U15 Milli Takımı için futbolcu havuzunu genişletmek ve kız çocuklarına ‘fırsat eşitliği’ sunmak için tasarlanan projeye 2009-2010-2011 doğumlular katılabilecek. Katılımcılar, Kadın Milli Takım Teknik Direktörleri tarafından belirlenen hareketleri içeren videolarını ulkeryildizkizlar.tff.org sitesine yükleyerek seçmelere dahil olabilecekler. ...

   DEVAMINI OKU
  • Ülker’den Atalık Kavılca Buğdayı’na destek

   Sürdürülebilir ham madde tedariki konusunda önemli projelere imza atan Ülker, şimdi de 13 bin yıllık geçmişiyle Anadolu’nun bilinen en eski tarım ürünlerinden Kavılca Buğdayı’yla ürettiği sınırlı sayıda Saklıköy ürününü tüketicilerle buluşturdu. ...

   DEVAMINI OKU
  • Ülker’den takviye edici gıda ürünlerine yatırım

   Ülker’den yeni bir marka: Everwell Takviye edici gıdaya ilk kez “Pastil” ile adım atan Ülker, bu kategorideki iddiasını “Everwell” markasıyla daha da güçlendiriyor. Ülker’in TÜBİTAK iş birliğiyle geliştirdiği, Everwell markası altında çıkardığı gıda takviyesi ürünleri yaygın bir dağıtım stratejisiyle satılacak. ...

   DEVAMINI OKU