HABERLER

Çocuklar… Ülker 23 Nisan Çikolata Şenliği Sizi Bekliyor

Hava muhalefetinden ötürü 22 ve 23 Nisan tarihlerindeki programımız iptal olmuştur. Hava durumunun uygunluğuna bağlı olarak şenlik 24 Nisan Cuma günü saat 12:00’de başlayıp 26 nisan Pazar günü saat 19:00’a kadar devam edecektir. Lütfen güncellemeler için bu sayfayı yeniden ziyaret ediniz. Ülker Çikolata, bu yıl çocukların bayramını 23 Nisan Çikolata Şenliği ile kutluyor. İstanbul Bostancı’da 12:00 – 19:00 arasında düzenlenen şenlikte çocuklar eğlence ve çikolata dolu saatler geçirecek.

Çocuklar... Ülker 23 Nisan Çikolata Şenliği sizi bekliyor

Ülker, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı bu yıl bir şenlik ile kutluyor: Ülker 23 Nisan Çikolata Şenliği… İstanbul Bostancı’da İspark Sahil Otoparkı’nda 22-26 Nisan 2009 tarihleri arasında düzenlenecek olan şenlikte çocuklar, eğlence ve çikolata dolu saatler yaşayacak. Şişme oyuncakların, birbirinden eğlenceli aktivitelerin ve Çikolata Atölyesi’nin bulunduğu Ülker 23 Nisan Çikolata Şenliği, Bostancı Sahili’nde çocukları bekliyor.

Toplam 3 bin metrekarelik alanda düzenlenecek olan Ülker 23 Nisan Çikolata Şenliği, 22 Nisan 2009 Çarşamba gününden itibaren minik konuklarını ağırlamaya başlayacak. Şenlik alanında çocukların çok sevdiği dev kaydırak, tırmanma duvarı, futbol kale, basket potası ve top havuzu gibi şişme oyuncaklar bulunuyor. Bu eğlenceli oyunların yanı sıra çocuklar, yüzlerini boyatma ve karikatüriste karikatürlerini çizdirme şansına da sahip olacak. Şenlikte, çocukların her zaman ilgiyle izlediği illüzyon ve jonglör gösterileri düzenlenecek. Tahtabacak, ve tabii ki palyaço, beş gün boyunca çocukların yüzlerini güldürecek.

Şenlik süresince led ekranda çeşitli interaktif oyunlar oynatılacak. Kurulacak sahnede ise DJ eşliğinde dans yarışması ve dev Jenga yarışması düzenlenecek.

Çikolata Atölyesi’nde “Ben de çikolata yaptım” deyin
Şenliğin en lezzetli bölümü ise Çikolata Atölyesi olacak. Ülker Çikolata uzmanlarının yardımıyla değişik kalıplarda kendi çikolatalarını yapacak olan çocuklar, bu çikolata ile şenlik alanından ayrılacak. Atölyede kendi çikolatalarını yapan çocuklara şef kepi ve “Ben de çikolata yaptım” logolu şef önlüğü hediye edilecek. Ayrıca Çikolata Şelalesi‘nden Ülker Çikolata ikram edilecek.

Şenlik alanına girmek için, girişteki satış noktalarından 10 liralık çikolata dolu paketlerden satın almak yeterli olacak. Bu paketlerden satın alanlara, şişme oyuncaklarda ve çikolata atölyesinde kullanmaları amacıyla 20 adet bilet verilecek. Diğer aktiviteler ise alana giriş yapan tüm çocuklara ücretsiz olacak. Çikolata satışından elde edilen gelirin bir kısmı ile Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı (TEGV)’na bağışta bulunulacak.

  • bizz@kampüs’te 4320 öğrenci Ülker Çokonat için yarıştı

   Üniversitelerin 3., 4. sınıf ve yüksek lisans öğrencilerinin Ülker’in en sevilen markaları için geliştirdiği yenilikçi pazarlama fikirlerinin yarıştığı ‘bizz@kampüs’te “Astronuts” takımı “Ülker Çokonat” için hazırladığı projeyle birinciliğe layık görüldü. Bu yıl yarışmaya 169 farklı üniversiteden 1897 takım, 4320 öğrenci başvurdu. ...

   DEVAMINI OKU
  • Ülker, 2022’nin ilk çeyrek finansallarını açıkladı

   Ülker Bisküvi, 2022 yılının ilk çeyreğinde cirosunu 5,9 milyar TL’ye ulaştırdı. Türkiye operasyonlarının ciro içindeki payı yüzde 60, ihracat ve yurt dışı operasyonlarının ciro içindeki payı yüzde 40 oldu....

   DEVAMINI OKU
  • Ülker, Ramazan Bayramı’nı 50 çeşit ürünle karşılıyor

   Ramazan Bayramı’nı hediyelik ve ikramlık 50 çeşit ürünle karşılayan toplam atıştırmalık pazarının lideri Ülker, bu sene de 6 bin 700 kişiye istihdam sağlıyor ...

   DEVAMINI OKU
  • Yıldız Holding, Ülker Bisküvi’yle Türkiye’yi üretim ve ihracat üssü haline getirdi

   Yıldız Holding, Ülker Bisküvi’yle Ülker markalı ürünlerin yanı sıra Godiva, McVitie’s, Flipz gibi global atıştırmalık markalarını Türkiye’de üretip dünyanın dört bir yanında tüketicilerle buluşturuyor. 2021 yılında atıştırmalık alanında Ülker Bisküvi çatısı altında ihracat rakamı 291 milyon dolara ulaştı. ...

   DEVAMINI OKU