HABERLER

Çocuklar… Ülker 23 Nisan Çikolata Şenliği Sizi Bekliyor

Hava muhalefetinden ötürü 22 ve 23 Nisan tarihlerindeki programımız iptal olmuştur. Hava durumunun uygunluğuna bağlı olarak şenlik 24 Nisan Cuma günü saat 12:00’de başlayıp 26 nisan Pazar günü saat 19:00’a kadar devam edecektir. Lütfen güncellemeler için bu sayfayı yeniden ziyaret ediniz. Ülker Çikolata, bu yıl çocukların bayramını 23 Nisan Çikolata Şenliği ile kutluyor. İstanbul Bostancı’da 12:00 – 19:00 arasında düzenlenen şenlikte çocuklar eğlence ve çikolata dolu saatler geçirecek.

Çocuklar... Ülker 23 Nisan Çikolata Şenliği sizi bekliyor

Ülker, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı bu yıl bir şenlik ile kutluyor: Ülker 23 Nisan Çikolata Şenliği… İstanbul Bostancı’da İspark Sahil Otoparkı’nda 22-26 Nisan 2009 tarihleri arasında düzenlenecek olan şenlikte çocuklar, eğlence ve çikolata dolu saatler yaşayacak. Şişme oyuncakların, birbirinden eğlenceli aktivitelerin ve Çikolata Atölyesi’nin bulunduğu Ülker 23 Nisan Çikolata Şenliği, Bostancı Sahili’nde çocukları bekliyor.

Toplam 3 bin metrekarelik alanda düzenlenecek olan Ülker 23 Nisan Çikolata Şenliği, 22 Nisan 2009 Çarşamba gününden itibaren minik konuklarını ağırlamaya başlayacak. Şenlik alanında çocukların çok sevdiği dev kaydırak, tırmanma duvarı, futbol kale, basket potası ve top havuzu gibi şişme oyuncaklar bulunuyor. Bu eğlenceli oyunların yanı sıra çocuklar, yüzlerini boyatma ve karikatüriste karikatürlerini çizdirme şansına da sahip olacak. Şenlikte, çocukların her zaman ilgiyle izlediği illüzyon ve jonglör gösterileri düzenlenecek. Tahtabacak, ve tabii ki palyaço, beş gün boyunca çocukların yüzlerini güldürecek.

Şenlik süresince led ekranda çeşitli interaktif oyunlar oynatılacak. Kurulacak sahnede ise DJ eşliğinde dans yarışması ve dev Jenga yarışması düzenlenecek.

Çikolata Atölyesi’nde “Ben de çikolata yaptım” deyin
Şenliğin en lezzetli bölümü ise Çikolata Atölyesi olacak. Ülker Çikolata uzmanlarının yardımıyla değişik kalıplarda kendi çikolatalarını yapacak olan çocuklar, bu çikolata ile şenlik alanından ayrılacak. Atölyede kendi çikolatalarını yapan çocuklara şef kepi ve “Ben de çikolata yaptım” logolu şef önlüğü hediye edilecek. Ayrıca Çikolata Şelalesi‘nden Ülker Çikolata ikram edilecek.

Şenlik alanına girmek için, girişteki satış noktalarından 10 liralık çikolata dolu paketlerden satın almak yeterli olacak. Bu paketlerden satın alanlara, şişme oyuncaklarda ve çikolata atölyesinde kullanmaları amacıyla 20 adet bilet verilecek. Diğer aktiviteler ise alana giriş yapan tüm çocuklara ücretsiz olacak. Çikolata satışından elde edilen gelirin bir kısmı ile Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı (TEGV)’na bağışta bulunulacak.

  • Ülker’den uluslararası başarı…

   Ülker, tüm dünyadan şirketlerin sürdürülebilirlik performanslarının değerlendirmeye alındığı, S&P Global ESG 2021 Endeksi’nde yer alan tek Türk gıda şirketi oldu. Türkiye’den, farklı sektörlerden endekste yer alan 37 şirket içinde ise ilk üçe girmeyi başardı. ...

   DEVAMINI OKU
  • bizz@kampüs’te üniversiteliler Ülker Çokonat için yarışacak

   Ülker’in en sevilen markaları için, yenilikçi pazarlama fikirlerinin rekabetine sahne olan ‘bizz@kampüs’ yarışması 11 yaşında... Bu yıl 3., 4. sınıf üniversite ve yüksek lisans öğrencileri Ülker’in ikonik lezzetlerinden Çokonat için yarışacak....

   DEVAMINI OKU
  • Ülker’de Üst Düzey Atama…

   Türkiye’nin lider gıda şirketi Ülker Bisküvi’de önemli bir görev değişimi yaşandı. Kamu Aydınlatma Platformu’na yapılan açıklamaya göre Ülker Bisküvi’de CFO görevine 3 Ocak 2022 tarihinden geçerli olmak üzere Fulya Banu Sürücü getirildi. ...

   DEVAMINI OKU
  • Ülker, dokuz aylık bilançosunu açıkladı

   Türkiye’nin lider gıda şirketi Ülker, 2021'in dokuz ayında hem Türkiye operasyonları hem de ihracat ve yurt dışı operasyonlarıyla büyümeye devam etti. Şirket cirosunu yüzde 20,7 artışla 8,4 milyar TL’ye ulaştırdı....

   DEVAMINI OKU