HABERLER

Efsane geri döndü “Ülker Dankek Magma”

Piyasada olduğu dönemde herkesin favori lezzetlerinden biri olmayı başaran Ülker Dankek Magma, tüketicilerinin talebi üzerine yeniden raflara döndü. Dankek Magma, hafızalara kazınan efsane reklam filmine atıfla yeni bir reklam kampanyası yayınladı.

Bir döneme damgasını vuran “Ülker Dankek Magma”, lezzetle kabaran kocaman keki ve enfes sosuyla raflara geri döndü. Özleyenlerin sosyal medyada yaptığı çağrılara kayıtsız kalamayan Ülker, çikolatalı ve karamelli Dankek Magma’yı yeniden tüketicileriyle buluşturdu.

Dankek Magma, kaleciyken gol kralı olduğunu iddia eden eski bir futbolcunun yer aldığı ve “Yoook artık!” sloganını devam ettiren reklam filmiyle geri dönüşünü müjdeledi. Açıkhava ve dijital çalışmaların da yer aldığı reklam kampanyası, Tribal Worldwide İstanbul imzası taşırken, reklam filminin prodüksiyonunu ise Autonomy üstlendi.

Yeni reklam filmi için link: https://www.youtube.com/watch?v=aGrcWXOq8Og

  • Ülker’den A Millilere “Memleket İçin Söyle” sürprizi

   Ülker, resmi sponsoru olduğu A Milli Futbol Takımı’na desteğini bu kez de tüm Türkiye’yle birlikte veriyor. ...

   DEVAMINI OKU
  • Ülker Bisküvi 550 milyon dolarlık tahvil ihraç etti

   Türkiye’nin lider gıda şirketi Ülker Bisküvi, yurtdışına 550 milyon ABD doları değerinde tahvil ihraç etti....

   DEVAMINI OKU
  • Ülker, 2024 yılı ilk çeyrek finansallarını açıkladı

   Türkiye’nin lider gıda şirketi Ülker Bisküvi, 2024 yılının ilk çeyreğini 19,6 milyar TL ciro ile bitirdi. Ülker’in Türkiye ve yurt dışı operasyonları büyümeye devam etti. ...

   DEVAMINI OKU
  • Ülker, ‘memleketini kalbinde taşıyanları’ Euro 2024 coşkusunda buluşturuyor

   Futbolseverlerin sabırsızlıkla beklediği Avrupa Futbol Şampiyonası’na geri sayım sürerken, A Milli Futbol Takımımızın resmi sponsoru Ülker, duygu dolu bir reklam filmine imza attı. Reklam filminde “Memleketin yeri, kalbimizin içi" sloganı ile Ülker, Türkiye aşkını her nerede olursa olsun kalbinde taşıyanlara sesleniyor. ...

   DEVAMINI OKU