Anneler Günü’nde annenizin kahvesi Café Crown’dan…

Café Crown, 9 Mayıs 2010 Pazar günü kutlanacak olan Anneler Günü’nde annesi ile gelenlere bir fincan kahve hediye ediyor.

Konforlu bir ortamda, geniş bir yiyecek ve içecek mönüsü sunan Café Crown, Anneler Günü kutlamasını şubelerinde yapmak isteyenlere özel bir sürpriz hazırladı. 9 Mayıs 2010 Pazar günü annesi ile gelenlere, annesinin içeceği kahve Café Crown’un hediyesi olacak.

Café Crown’un sıcak içecek mönüsünde çeşitli aromalarla tatlandırılan 37 çeşit özel kahve ile 3 farklı Türk Kahvesi bulunuyor. Café Crown’da kahve servisi, özel olarak dizayn ettirilen, kahve kokusunu ve tadını maksimum düzeyde yaşamayı sağlayan porselen fincanlarda sunuluyor.

Bu özel günde annenize Cafe Crown’un birbirinden lezzetli Türk Kahvesi yorumundan birini ya da Damla Sakızlı Latte’yi tattırabilirsiniz. Café Crown’da geleneksel Türk kahvesinin yanı sıra Damla Sakızlı, Fındıklı, Bademli Türk kahveleri tutkunlarıyla buluşuyor.

Türk tüketicisi için özel bir anlam taşıyan Türk kahvesi çeşitleri, porselen bir tepside, çikolata kaplı özel bir lokum ve bir bardak su eşliğinde, geleneksel bir şekilde sunularak içenleri evlerinde hissettiriyor.

Damla Sakızlı Latte ise klasik lattenin Türk tüketicisinin çok sevdiği damla sakızıyla tatlandırılmasından oluşuyor.