Superfresh ailesinin en yeni çıtırı dolaplarda ki yerini aldı

Türkiye’nin dondurulmuş gıda markası SuperFresh, balık serisine yeni bir ürün daha ekledi. Lezzetli çıtır kaplaması ve kılçıksız löp etiyle zahmetsiz bir ürün olan "Balık Şnitzel", 10 dakikadan az bir sürede nefis bir öğüne dönüşüyor.

Evde Balık Keyfi Sürüyor

Geçtiğimiz yıl Altın Balık, Balık Şiş, Balık Biftek ve Çeşnili Ton Balık Serisini tüketicisinin beğenisine sunarak su ürünlerinde uzmanlığını ortaya koyan SuperFresh, 2012’de sağlıklı balık serisine yepyeni bir ürün daha ekledi. Hint Okyanusu’nun en lezzetli balıklarından Panga Balığı’nın kılçıksız löp eti, lezzetli çıtır kaplamasıyla SuperFresh Balık Şinitzel’e dönüştü. Sağlıklı öğünler için iyi bir alternatif olan balık şnitzeli damak tadınıza uygun şekillerde pişirip nefis bir öğün elde edebilirsiniz.

Bir pakette 4 kişilik bir ailenin akşam yemeğini tüketicisine sunan balık şnitzel, kılçıksız löp etiyle çocuklar için de güvenle tercih edilebilecek bir ürün. Dilerseniz, bu lezzetli öğünü SuperFresh fish & chips ya da bol yeşillikle zenginleştirebilirsiniz.

Pişirme Önerileri

Fırında: Çözünmesini beklemeden önceden 200 °C ısıtılmış fırında, tepsiyi hafif yağlayarak ya da yağlı kağıt kullanarak 22-25 dakika pişiriniz.

Tavada: Zahmetsiz balık yemek isteyenler için yeni favorisi olacak SuperFresh Balık Şnitzel’i, çözünmesini beklemeden önceden ısıtılmış orta sıcaklıkta tavada 6-8 dakika kızartınız.

Fritözde: Çözünmesini beklemeden 180°C 4-4.5 dakika kızartınız.