HABERLER

Ülker Golden’le Dodge Nitro kazan, ‘farkın olsun’

Ülker Golden Çikolata birbirinden değerli hediyeler verdiği kampanya ile 2008’e damgasını vuruyor. Herkesin sahip olmak istediği 2008 model bir Dodge Nitro kampanyanın büyük ödülü… Ayrıca her hafta bir talihli Piaggio MP-3 250 ve her gün bir talihli I-POD touch kazanacak.

Ülker Golden, farklı hediyeler kazanma şansı veren bir kampanya ile hayatına fark getirecek.  Ülker Golden ambalajlarındaki şifreyi gönderenler arasından yapılacak çekilişle bir kişiye 2008 model bir Dodge Nitro hediye edilecek.

18 Şubat 2008 – 27 Nisan 2008 tarihleri arasında toplam 10 hafta boyunca sürecek kampanyada her hafta en çok şifre gönderen Piaggio MP3-250 kazanacak. Her gün en çok şifre gönderen ise
I-POD Touch sahibi olacak. Ayrıca binlerce Turkcell kontör de kampanyaya katılanları bekliyor.

Kampanyaya katılmak için Ülker Golden ambalajlarındaki şifreyi ad, soyad ve adres bilgilerini, kelime aralarında birer boşluk bırakarak Turkcell 2944’e göndermek gerekiyor. Ayrıca www.ulker.com.tr web sitesinden de ücretsiz olarak aynı bilgilerin kaydı ile kampanyaya katılabilirsiniz.

Çekiliş, 12 Mayıs 2008 tarihinde, saat 17.00’de noter huzurunda yapılacak. Kazanan talihliler, 16 Mayıs 2008 günü Posta gazetesi Türkiye baskısında duyurulacak.

Bu kampanyaya sadece, Turkcell Faturalı, Hazır Kart ve Muhabbet Kart'tan kısa mesaj gönderenler katılabilir. Çekilişe katılım Turkcell Faturalı için 1 kısa mesaj (1 kısa mesaj = 0.17 YTL, KDV dahil ÖIV hariç), Hazır Kart ve Muhabbet Kart için 2 kontör olarak ücretlendirilir. Turkcell kısa mesaj ve kontör birim fiyatlarında meydana gelecek değişiklikleri yansıtma hakkını saklı tutar. Kampanyaya katılanlara gönderilen geri dönüş mesajları, Ülker Golden tarafından karşılanmaktadır.

Hediye kontör yüklemesi katılımı takip eden 48 saat içerisinde gerçekleştirilecek, dakika yüklemesi ise bir sonraki fatura dönemine yansıtılacaktır. Yüklenen hediye dakikalar sadece Turkcell’den Turkcell’e yapılan aramalar için geçerli olup üç fatura dönemi içerisinde kullanılması gerekmektedir.
  • Ülker, Kurban Bayramı’nda 53 farklı ürünle evlere misafir olacak

   Bayram ziyaretlerinin en mutlu anlarını 53 farklı ürün çeşidiyle tatlandırmaya hazırlanan Ülker, yaklaşan Kurban Bayramı için 6 bin 700 kişiye ek istihdam sağlıyor....

   DEVAMINI OKU
  • Ülker Yupo’dan yepyeni reklam kampanyası

   Ülker’in şekerleme markası Yupo, eğlenceyi merkezine alan yeni relansman kampanyasını izleyicilerle buluşturdu....

   DEVAMINI OKU
  • bizz@kampüs’te 4320 öğrenci Ülker Çokonat için yarıştı

   Üniversitelerin 3., 4. sınıf ve yüksek lisans öğrencilerinin Ülker’in en sevilen markaları için geliştirdiği yenilikçi pazarlama fikirlerinin yarıştığı ‘bizz@kampüs’te “Astronuts” takımı “Ülker Çokonat” için hazırladığı projeyle birinciliğe layık görüldü. Bu yıl yarışmaya 169 farklı üniversiteden 1897 takım, 4320 öğrenci başvurdu. ...

   DEVAMINI OKU
  • Ülker, 2022’nin ilk çeyrek finansallarını açıkladı

   Ülker Bisküvi, 2022 yılının ilk çeyreğinde cirosunu 5,9 milyar TL’ye ulaştırdı. Türkiye operasyonlarının ciro içindeki payı yüzde 60, ihracat ve yurt dışı operasyonlarının ciro içindeki payı yüzde 40 oldu....

   DEVAMINI OKU