HABERLER

Ülker Saklıköy 3D sokak sanatı ile gerçek oldu

Ülker Saklıköy dünyaca ünlü 3D sokak sanatçısı Manfred Stader ile işbirliği yaparak “Saklıköy”ün masalsı dünyasını hayata geçirdi. Stader’in resmettiği bu dünya, şimdiye kadar Türkiye’de yapılmış en büyük 3D sokak sanat eseri oldu. Yapımında 6 ana renk ve 36 tonda 25 litrelik akrilik boya kullanılan ve toplam 62 saatte tamamlanan 100 metrekare boyutundaki dev Saklıköy 12-22 Haziran tarihleri arasında Zorlu Center AVM’de sergilenecek.

Ülker Saklıköy dünyaca ünlü 3D sokak sanatçısı Manfred Stader ile işbirliği yaparak  “Saklıköy”ün masalsı dünyasını hayata geçirdi. Stader’in resmettiği bu dünya, şimdiye kadar Türkiye’de yapılmış en büyük 3D sokak sanat eseri oldu. Yapımında 6 ana renk ve 36 tonda 25 litrelik akrilik boya kullanılan ve toplam 62 saatte tamamlanan 100 metrekare boyutundaki dev Saklıköy 12-22 Haziran tarihleri arasında Zorlu Center AVM’de sergilenecek.

Güneşin ve toprağın harmanladığı en özel besinlerden olan tahılı bambaşka bir lezzet haline getiren Ülker’in yepyeni bisküvi markası Ülker Saklıköy’ün masalsı dünyası gerçek oldu. 
Ülker Saklıköy, şehir hayatının yoğun temposuna dingin bir mola vermek isteyenler için keşfedilmeyi bekleyen bir köyü şehre getirdi.

Marka, dünyaca ünlü 3D sokak sanatının ilk uygulayıcılarından Manfred Stader ile işbirliği yaptı. Sanatçı, şimdiye kadar Türkiye’de yapılmış en büyük 3D sokak sanat eserini hayata geçirerek 100 metrekare boyutunda bir “Saklıköy” oluşturdu. Eser 12-22 Haziran tarihleri arasında Zorlu Center AVM’de ziyaretçilere açık olacak.

Türkiye’deki ilk 4D sokak sanatı çalışması Ülker Saklıköy’den

İki boyutlu alanları çok boyutlu hale getirerek görenlere benzersiz bir interaktif deneyim yaşatması ile tanınan Stader, yaptığı çalışmada 3 boyutlu eserini gerçek öğelerle de birleştirdi. Böylece Türkiye’deki ilk 4D sokak sanatı çalışması Ülker Saklıköy tarafından hayata geçirilmiş oldu.

12-22 Haziran tarihleri arasında Zorlu Center AVM’deki Ülker Saklıköy alanına uğrayan tüketiciler hem bu çok boyutlu dünyanın içinde fotoğraf çektirebilecek hem de alanda sunulan çeşitli sürprizlerle keyifli anlar yaşayacak.

  • Ülker, 6. Sürdürülebilirlik Raporu’nu yayımladı

   Türkiye’nin lider gıda şirketi Ülker, 2020 yılı Sürdürülebilirlik Raporu’nu yayımladı. Ülker, 2020 yılında hayata geçirdiği operasyonel mükemmellik uygulamaları ve yaklaşık 2.000 teknik iyileştirmeyle 21,5 milyon TL, Ar-Ge ve inovasyon çalışmaları sonucunda hayata geçirdiği 69 projesiyle 26,6 milyon TL tasarruf sağladı....

   DEVAMINI OKU
  • Ülker, Önem Gıda’yı satın aldı

   Ülker, uzun yıllardır yarı mamul tedariki gerçekleştirdiği Yıldız Holding şirketlerinden Önem Gıda’yı satın aldı. Böylece, çikolata ve unlu mamullerdeki tüm üretim sürecini, uçtan uca kendi bünyesinde toplayan Ülker, sürdürülebilir büyüme stratejisi kapsamında önemli bir adım daha atmış oldu....

   DEVAMINI OKU
  • Ülker’e iki ödül birden…

   Türkiye’nin lider gıda şirketi Ülker Bisküvi, bankacılık ve finansal işlemler arasında en iyilerinin belirlendiği, 2021 Türkiye Bonds&Loans Ödülleri’nde iki kategoride birinci olan tek şirket oldu...

   DEVAMINI OKU
  • Ülker, cirosunu 5,2 milyar TL’ye ulaştırdı

   Türkiye’nin lider gıda şirketi Ülker Bisküvi, 2021’in ilk yarısında cirosunu yüzde 15,7 artışla 5,2 milyar TL’ye ulaştırdı. Şirketin Türkiye operasyonları yüzde 15,8, ihracat ve yurt dışı operasyonları da yüzde 15,6 büyüdü....

   DEVAMINI OKU