HABERLER

Ülker Saklıköy 3D sokak sanatı ile gerçek oldu

Ülker Saklıköy dünyaca ünlü 3D sokak sanatçısı Manfred Stader ile işbirliği yaparak “Saklıköy”ün masalsı dünyasını hayata geçirdi. Stader’in resmettiği bu dünya, şimdiye kadar Türkiye’de yapılmış en büyük 3D sokak sanat eseri oldu. Yapımında 6 ana renk ve 36 tonda 25 litrelik akrilik boya kullanılan ve toplam 62 saatte tamamlanan 100 metrekare boyutundaki dev Saklıköy 12-22 Haziran tarihleri arasında Zorlu Center AVM’de sergilenecek.

Ülker Saklıköy dünyaca ünlü 3D sokak sanatçısı Manfred Stader ile işbirliği yaparak  “Saklıköy”ün masalsı dünyasını hayata geçirdi. Stader’in resmettiği bu dünya, şimdiye kadar Türkiye’de yapılmış en büyük 3D sokak sanat eseri oldu. Yapımında 6 ana renk ve 36 tonda 25 litrelik akrilik boya kullanılan ve toplam 62 saatte tamamlanan 100 metrekare boyutundaki dev Saklıköy 12-22 Haziran tarihleri arasında Zorlu Center AVM’de sergilenecek.

Güneşin ve toprağın harmanladığı en özel besinlerden olan tahılı bambaşka bir lezzet haline getiren Ülker’in yepyeni bisküvi markası Ülker Saklıköy’ün masalsı dünyası gerçek oldu. 
Ülker Saklıköy, şehir hayatının yoğun temposuna dingin bir mola vermek isteyenler için keşfedilmeyi bekleyen bir köyü şehre getirdi.

Marka, dünyaca ünlü 3D sokak sanatının ilk uygulayıcılarından Manfred Stader ile işbirliği yaptı. Sanatçı, şimdiye kadar Türkiye’de yapılmış en büyük 3D sokak sanat eserini hayata geçirerek 100 metrekare boyutunda bir “Saklıköy” oluşturdu. Eser 12-22 Haziran tarihleri arasında Zorlu Center AVM’de ziyaretçilere açık olacak.

Türkiye’deki ilk 4D sokak sanatı çalışması Ülker Saklıköy’den

İki boyutlu alanları çok boyutlu hale getirerek görenlere benzersiz bir interaktif deneyim yaşatması ile tanınan Stader, yaptığı çalışmada 3 boyutlu eserini gerçek öğelerle de birleştirdi. Böylece Türkiye’deki ilk 4D sokak sanatı çalışması Ülker Saklıköy tarafından hayata geçirilmiş oldu.

12-22 Haziran tarihleri arasında Zorlu Center AVM’deki Ülker Saklıköy alanına uğrayan tüketiciler hem bu çok boyutlu dünyanın içinde fotoğraf çektirebilecek hem de alanda sunulan çeşitli sürprizlerle keyifli anlar yaşayacak.

  • Ülker, ‘memleketini kalbinde taşıyanları’ Euro 2024 coşkusunda buluşturuyor

   Futbolseverlerin sabırsızlıkla beklediği Avrupa Futbol Şampiyonası’na geri sayım sürerken, A Milli Futbol Takımımızın resmi sponsoru Ülker, duygu dolu bir reklam filmine imza attı. Reklam filminde “Memleketin yeri, kalbimizin içi" sloganı ile Ülker, Türkiye aşkını her nerede olursa olsun kalbinde taşıyanlara sesleniyor. ...

   DEVAMINI OKU
  • bizz@kampüs’te 1002 takım Ülker Çizi için yarıştı

   Ülker Çizi için pazarlama odaklı yenilikçi fikirlerin yarıştığı bizz@kampüs’te Red Idear takımı birinciliği kazandı. 97 üniversiteden 1002 takım ve 2500’ten fazla öğrencinin başvurduğu yarışmada ilk 3’e giren takımlar toplam 165 bin TL ödül ve uzun süreli staj hakkı kazandı. ...

   DEVAMINI OKU
  • Ülker 2023 finansal sonuçlarını açıkladı

   Türkiye’nin lider gıda şirketi Ülker Bisküvi, 2023 yılını 56 milyar TL ciroyla kapattı. Şirket 2024 yılında da faaliyet gösterdiği pazarlardaki liderliğini ve güçlü büyümesini devam ettirmeyi hedefliyor....

   DEVAMINI OKU
  • “Ülker Apartmanı” sakinleri tüm Türkiye’ye kapılarını açıyor

   “Ülker Apartmanı” sakinlerinin birbirinden keyifli anlarının ekrana yansıyacağı yeni reklam filmi serisinin tanıtım filmi izleyicilerle buluştu. ...

   DEVAMINI OKU