İNOVASYON

İNOVASYON

Faaliyet gösterdiğimiz alanlarda birinciliği hedefleriz. Çok çalışarak, kendini aşarak en iyiyi, en önce sunma motivasyonuyla çalışırız. Şirketimizin değerleriyle uyumlu, saygılı rekabet anlayışını benimseyerek tüm paydaşlarımız ve yatırımcılarımız için değer üretmeye çalışırız.

İnovasyonu sürdürülebilirliğin önemli araçlarından biri olarak değerlendiriyoruz. İnovasyonla tüketicimizi anlamayı, istek ve ihtiyaçlarını karşılamayı hedefliyoruz. Bu doğrultuda kaliteden ödün vermeden yeni ürün geliştiriyor ve mevcut ürünlerde iyileştirme projeleri yapıyoruz. İnovasyonu sadece tüketici memnuniyeti için değil aynı zamanda çevresel ve sosyal sürdürülebilirlikle ilgili sorumluluklarımızı yerine getirmek için de işimizin odağında tutuyoruz.

Sürdürülebilirlik hedeflerimize ulaşmak üzere şirket içi inovasyon kültürünü artıracak çalışmalar yapıyoruz. Deneyimli Ar-Ge kadromuzun öncülüğünde inovatif yaklaşımla pazarlamadan üretime, tedarik zincirinden satışa kadar tüm birimlerimizin katkısıyla yeni ürünler geliştiriyoruz.

 • 1
  Sürdürülebilir ambalaj stratejisi ve politikası oluşturmak

  HEDEFE UYGUN İLERLİYOR

 • 2
  Ambalaj azaltım çalışmalarının yapılması

  HEDEFE UYGUN İLERLİYOR

Sürdürülebilirlik

1944’ten bu yana farklı kategorilerde gıda ürünlerini tüketicilerimizle buluşturuyoruz. İşimizi yaparken çiftçimizden aldığımız en iyi mahsulü işleyerek, yine en iyi, en kaliteli ve en lezzetli haliyle tüketicilerimize sunuyoruz.
Sürdürülebilirlik yaklaşımını, iş yapış şeklimizin merkezine yerleştirerek, yeni nesillere yaşanabilir ve mutlu bir dünya bırakmak için çalışıyoruz. Ülker’in kuruluşunun 80. yılı olan 2024’e kadar “sıfır karbon salımıyla büyüme”yi hedefliyoruz.

 • HEDEF AŞILDI
 • HEDEFE ULAŞILDI
 • HEDEFE UYGUN İLERLİYOR
 • HEDEFİN UZAĞINDA İLERLİYOR